PROFESJONALNE SYSTEMY INSTALACYJNE DLA DOMU, FIRMY I INSTALATORA

O Firmie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku, od 2008 roku funkcjonujemy pod nazwą FLOWATER. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W ciągu 19 lat działalności, dzięki determinacji i konsekwencji w dążeniu do celu, a także dbałości o wysoki standard usług, zdobyliśmy najcenniejszy kapitał - uznanie i zaufanie wielu klientów. W 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, jak również działamy na aukcjach internetowych, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem:

email: biuro@flowater.pl lub

telefonicznie pod numerem: +48 509 596 461


Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
flowater.pl